Future Cup U11 2011 – élő közvetítés / live stream

Végeredmény:

1. FCZ Brno

2. MŠK Žilina

3. Sigma Olomouc

4. Rapid Wien

5. Fulhan FC

6. DVSC

7. Austria Wien

8. Trencin

9. Sparta Phara

10. FC Budapest

11. DAC 1904

12. FC Jóka

13. Vojvodin

14. CRF Cluj

15. Győri ETO

16. Slovan Bratislava

A torna részletes eredményei:

A torna első napja / Tournament day 1 / Turniertag 1

Selejtezők/Qualifying round/Qualifikationsrunde – Játékidő/Duration of each game/Spielzeit: 1×18 perc/min/minuten

08:30
Fulham FC – FC Budapest (live) 2-0
MŠK Žilina – Debreceni VSC 0-1

08:50
Rapid Wien – Sigma Olomouc 3:1
CFR Cluj – Slovan Bratislava 1:1

09:10
FK Austria Wien – AS Trencin 3:2
Sparta Praha – FCZ Brno 0:0

09.30
Vojvodina – FC Jóka 7:0
DAC 1904 – Győri ETO FC 0:3

09.50
FC Budapest – Rapid Wien 0:2
Debreceni VSC – CFR Cluj 3:1

10:10
Sigma Olomouc – Fulham FC 2:1
Slovan Bratislava – MŠK Žilina 1:2

10:30
AS Trencin – Vojvodina  (live) 1:0
FCZ Brno – DAC 1904 4:0

10:50
FC Jóka – FK Austria Wien  (live) 0:4
Győri ETO FC – Sparta Praha 0:1

11.10
Fulham FC – Rapid Wien (live) 1:1
MŠK Žilina – CFR Cluj 4:0

11.30
FC Budapest – Sigma Olomouc (live) 0:2
Debreceni VSC – Slovan Bratislava 3:0

11:50
FK Austria Wien – Vojvodina (live) 3:1
Sparta Praha – DAC 1904 2:1

12:10
AS Trencin – FC Jóka (live) 6:0
FCZ Brno – Győri ETO FC  1:0

— EBÉDSZÜNET —

14.00
Rapid Wien – DAC 1904 0:0
DVSC – Fc Budapest (live) 5:0

14:20
MŠK Žilina – Vojvodina 3:0
AS Trencin – Győri ETO FC 3:1

14:40
FK Austria Wien – CFR Cluj 5:0
FCZ Brno – FC Jóka 1:0

15:00
Sparta Praha – Fulham FC 0:2
Sigma Olomouc – Slovan Bratislava 2:1

15:20
Vojvodina – Rapid Wien 1:5
Győri ETO FC – DVSC 1:5

15:40
DAC 1904 – MŠK Žilina 0:0
FC Budapest – AS Trencin 0:2

16:00
Fulham FC – Austria Wien 1:0
Slovan Bratislava 0:2

16:20
CFR Cluj – Sparta Phara 2:1
FC Jóka – Sigma Olomouc 0:5

A torna második napja / Tournament day 2 / Turniertag 2

Selejtezők/Qualifying round/Qualifikationsrunde – Játékidő/Duration of each game/Spielzeit: 1×18 perc/min/minuten

08:30
Rapid Wien – MSK Zilina 1:2
Vojvodina – DAC 1904 (live) 1:0

08:50
DVSC – AS Trencin 3:0
Győri ETO – FC Budapest (live) 1:0

09:10
Austria Wien – Sparta Praha 3:1
Fulham FC – CFR Cluj (live) 2:0

09.30
FC Brno – Sigma Olomouc 1:1
Slovan Bratislava – FC Jóka (live) 1:0

Helyosztók/Play-offs/Platzierungsspiele – Játékidő/Duration of each game/Spielzeit: 2×12 perc

Helyosztók: 9-16. helyért

09.50
Vojvodina – FC Budapest (live) 1:2
Győri ETO – DAC 1904  0:1

10:20
CFR Cluj – FC Jóka (live) büntetőkkel 2:4 (1:1)
Slovan Bratislava – Sparta Praha 1:2

Helyosztók: 1-8. helyért

10:50
MŠK Žilina – AS Trencin 3:1
DVSC – Rapid Wien  (live) 0:1

11:10
Sigma Olomouc – Austria Wien büntetővel 3:2 (3:3)
Fulham FC – FC Brno  (live) 1:2

Helyosztók: 13-16. helyért

11.40
Vojvodina – Győri ETO (live) 3:2
CRF Cluj – Slovan Bratislava 1:0

Helyosztók: 9-12. helyért

12.10
FC Budapest – DAC 1904 (live) 2:0
FC Jóka – Spartav Praha 0:4

Helyosztók: 5-8. helyért

12:40

AS Trencin – DVSC  (live) 0:3
Austria Wien – Fulham FC 2:4

Helyosztók: 1-4. helyért

13.30

MŠK Žilina – Rapid Wien 1:0
Sigma Olomouc – FC Brno (live) 0:1

Helyosztók/Play-offs/Platzierungsspiele – Játékidő/Duration of each game/Spielzeit: 2×15 perc:

14:00

13-14. helyért: Vojvodina – CRF Cluj 6:0

15-16. helyért: Győri ETO – Slovan Bratislava 6:1

14:35

9-10. helyért: FC Budapest – Sparta Phara (live) 0:1

11-12. helyért: DAC 1904 – FC Jóka 2:0

15:10

5-6. helyért: DVSC – Fulham FC (live) 0:1

7-8. helyért: AS Trencin – Austria Wien 2:6

Döntő

15:45

3-4. helyért: Rapid Wien – Sigma Olomouc (live) 1:2

16:20

1-2. helyért: MSK Zilina – FC Brno (live) 0:2

17:00 Eredményhirdetés/Award ceremony/Siegerehrung