Future Cup Budapest 2014 – II. nap

fcbudapesr_future_cup-20140822

Véget ért a Future Cup Budapest 2014. Az első három helyezett a: 1. FK AS Trencin; 2. Fulham FC; 3. FK Partizan. Az FC Budapest is derekasan helytállt, hiszen a legeredményesebb magyar csapatként az 5. helyet szerezte meg.

  • Legjobb játékos: Bobosik Oliver (FK AS Trencin)
  • Gólkirály: Rafael Garcia (Fulham FC)
  • Legjobb kapus: Kukucska Michal (FK AS Trencin)
  • Legjobb magyar játékos: Szetei Philip (FC Budapest)
  • Best Skills: Cvetcahnin Luka (FK AS Trencin

09:00 1. A Fulham FC – MSK Zilina 3-0
2. B FC Budapest II. – AC Sparta Praha 0-2
3. C FCZ Brno – Videoton FC 0-1
09:22 1. A FK AS Trencin – FC Budspest I. 4-2
2. B Slovan Bratislava – FA Bratislava 2-0
3. C DVSC – FC Budapest III. 11-0
09:44 1. A FK Partizan – FC Ariston Ruse 1-0
2. B ACS Tampa Brasov – FK Pohronie 2-1
3. C Dinamo Star – ACS Kinder 0-2
10:06 2. A Fulham FC – FK AS Trencin 0-2
3. B FC Budapest II. – Slovan Bratislava 2-3
1. C FCZ Brno – DVSC 1-2
10:28 2. A MSK Zilina – FK Partizan 1-0
3. B AC Sparta Praha – ACS Tampa Brasov 2-0
1. C Videoton FC – Dinamo Star 0-0
10:50 2. A FC Budapest I. – FC Ariston Ruse 4-3
3. B FA Bratislava – FK Pohronie 0-0
1. C FC Budapest III. – ACS Kinder 0-7
11:12 1. A FK Partizan – Fulham FC 1-1
2. B ACS Tampa Brasov – FC Budapest II. 3-0
3. C Dinamo Star – FCZ Brno 1-3
11:34 1. A MSK Zilian – FC Budapest I. 1-1
2. B AC Sparta Praha – FA Bratislava 3-0
3. C Videoton FC – FC Budapest III. 7-0
11:56 1. A FC Ariston Ruse – FK AS Trencin 2-0
2. B FK Pohronie – Slovan Bratislava 0-0
3. C ACS Kinder – DVSC 1-3
13:18 2. A Fulham FC – FC Budapest I. 1-1
3. B FC Budapest II. – FA Bratislava 2-0
1. C FCZ Brno – FC Budapest III. 9-0
13:40 2. A FC Ariston Ruse – MSK Zilina 1-2
3. B FK Pohronie – AC Sparta Praha 0-4
1. C ACS Kinder – Videoton FC 2-1
14:02 2. A FK AS Trencin – FK Partizan 1-1
3. B Slovan Bratislava – ACS Tampa Brasov 3-1
1. C DVSC – Dinamo Star 1-1
14:24 1. A FC Ariston Ruse – Fulham FC 2-8
2. B FK Pohronie -FC Budapest II. 1-0
3. C ACS Kinder – FCZ Brno 3-0
14:46 1. A MSK Zilina – FK AS Trencin 0-2
2. B AC Sparta Praha – Slovan Bratislava 1-3
3. C Videoton FC – DVSC 0-5
15:08 1. A Fc Budapest I. – FK Partizan 0-0
2. B FA Bratislava – ACS Tampa Brasov 2-2
3. C FC Budapest III. – Dinamo Star 0-6
3rd Lace Play-off
14:30 1. A MSK Zilina – FK Partizan 0-3
Final
15:00 1. A. FK AS Trencin – Fulham FC 3-0

 

Future Cup Budapest 2014- Végeredmény
Helyezés Csapat
1. FK AS Trencin
2. Fulham FC
3. FK Partizan
4. MSK Zilina
5. FC Budapest I.
6. FC Ariston Ruse
7. Slovan Bratislava
8. AC Sparta Praha
9. ACS Tampa Brasov
10. FK Pohronie
11. FC Budapes II.
12. FA Bratislava
13. DVSC
14. ACS Kinder
15. Videton FC
16. FCZ Brno
17. Dinamo Star
18. FC Budapest III.