Future Cup Budapest 2015

fcbudapest_future_cup-20140811

Idén sem lesz hiány a nemzetközi gyermeklabdarúgásban Magyarországon, hiszen már hetedik alkalommal rendezzük a Future Cup névre hallgató rangos futball tornánkat.

Évről évre felhívjuk Budapestre és az egyesületünkre a figyelmet a kétnapos torna ideje alatt, amikor a résztvevő csapatok megtapasztalhatják a vendégszeretetünket és az esemény szervezésének minőségét. Ezért vannak olyan csapatok, mint a Fulham FC, akik szívesen jönnek vissza minden évben.

2014-ben kipróbáltuk a 18 csapatos, három csoportos mezőnyt, hogy ki tudjuk szolgálni azon csapatok igényét is, akik feltétlen szerettek volna a tornán részt venni. Idén is 18 csapatot versenyeztetünk, akik 9 országot fognak képviselni. Az U12-es (2004-es) korosztályban Magyarországon nincs ennél színesebb, magasabb színvonalú utánpótlás labdarúgó torna!

Íme, az idei mezőnyre regisztrált csapatok listája:

1. Bate Boriszov
2. CFR Cluj
3. Dinamo Stars
4. Dunaszerdahely
5. DVSC
6. FC Budapest
7. Brendford FC
8. FC Sparta Brno
9. FCZ Brno
10. FTC
11. Fulham FC
12. Orbita Bukowno
13. Partizan Belgrade
14. SK Slovan Bratislava
15. SK Sturm Graz
16. Sparta Praha
17. Videoton FC
18. Wisla Krakow

 

Célunk idén is az, hogy a versenyző csapatok európai minőségű futballmeccseken játszhassanak, a szurkolók jól érezzék magukat és az egyesületünk elnyerje a nemzetközi mezőny elismerését.

Posted in 2015, Hírek.