Future Cup Budapest 2015 – II. nap

fcbudapest_future_cup-20140811

09:00 1. A Bate Borisov – SK Slovan Bratislava 1-1
2. B DVSC – FTC 4-0
3. C Orbita Bukowno – CFR Cluj 0-1
09:22 1. A FCZ Brno – Fulham FC 0-0
2. B FC Dunaszerdahely – Videoton FC 0-3
3. C BVSC – Sparta Brno 0-3
09:44 1. A AC Sparta Praha – Znicz Klobuck 9-0
2. B MSK Zilina – FC Budapest 2-0
3. C SK Sturm Graz – Dinamo Star 3-1
10:06 2. A Bate Borisov – FCZ Brno 4-0
3. B DVSC – FC Dunaszerdahely 2-0
1. C Orbita Bukowno – BVSC 3-1
10:28 2. A SK Slovan Bratislava – AC Sparta Praha 3-2
3. B FTC – MSK Zilina 1-0
1. C CFR Cluj – SK Sturm Graz 0-0
10:50 2. A Fulham FC – Znicz Klobuck 4-2
3. B Videoton FC – FC Budapest 3-0
1. C Sparta Brno – Dinamo Star 2-0
11:12 1. A AC Sparta Praha – Bate Borisov  2-1
2. B MSK Zilina – DVSC  0-0
3. C SK Sturm Graz – Orbita Bukowno  2-2
11:34 1. A SK Slovan Bratislava – Fulham FC 2-1
2. B FTC – Videoton FC  0-1
3. C CFR Cluj – Sparta Brno  1-0
11:56 1. A Znicz Klobuck – FCZ Brno 0-1
2. B FC Budapest – FC Dunaszerdahely 1-0
3. C Dinamo Star – BVSC 0-2
12:18 2. A Bate Borisov – Fulham FC 1-1
3. B DVSC – Videoton FC 0-0
1. C Orbita Bokowno – Sparta Brno 0-0
12:40 2. A Znicz Klobuck – SK Slovan Bratislava  0-5
3. B FC Budapest – FTC 1-3
1. C Dinamo Star – CFR Cluj 0-6
13:02 2. A FCZ Brno – AC Sparta Praha  1-3
3. B FC Dunaszerdahely – MSK Zilina 1-1
1. C BVSC – SK Sturm Graz 0-3
13:24 1. A Znicz Klobuck – Bate Borisov  0-1
2. B FC Budapest – DVSC 0-2
3. C Dinamo Star – Orbita Bukowno 0-7
13:46 1. A SK Slovan Bratislava – FCZ Brno 0-0
2. B FTC – FC Dunaszerdahely 2-2
3. C CFR Cluj – BVSC 4-0
14:08 1. A Fulham FC – AC Sparta Praha 1-3
2. B Videoton FC – MSK Zilina 3-0
3. C Sparta Brno – SK Sturm Graz 3-0
3rd Lace Play-off
14:30 1. A Bate Borisov – Fulham FC 0-0 (2-1)
Final
15:00 1. A. SK Slovan Bratislava – AC Sparta Praha 1-1 (2-3)

 

Future Cup Budapest 2015 – Final standings / Végeredmény
1.  AC Sparta Praha
2.  SK SLovan Bratislava
3.  Bate Borisov
4.  Fulham FC
5. FCZ Brno
6.  Znicz Klobuck
7.  Videoton FC
8. DVSC
9.  FTC
10.  MSK Zilina
11.  FC Budapest
12. FC Dunaszerdahely
13. CFR Cluj
14. Sparta Brno
15. Orbita Bukowno
16. SK Sturm Graz
17. BVSC
18. Dinamo Star

 

Külön díjazottak:

A torna legjobb játékosa: Mikita (Bate Borisov)

Gólkirály: Gacia Denis (FCZ Brno)

Legjobb magyar játékos: Artner Dávid (Videoton FC)

Legjobb kapus: Allen (Fulham FC)