Future Cup Budapest 2016 – I. nap

fcbudapest_future_cup-20140811

A mai nappal elkezdődött a Future Cup Budapest 2016. A mérkőzések eredményeit összefoglalóan itt tesszük közzé. A holnapi programját a “Future Cup Budapest 2016 – II. nap“-ja lehet elérni.

09:00 Besiktas – FC Budapest I. 2-1
AC Sparta Praha – CFR Cluj 0-0
FK Csíkszereda – Dinamo Star 1-0
09:22 Szombathelyi Haladás – FC DAC 1904 4-0
SK Slovan Bratislava – FCZ Brno 0-3
MSK Zilina – FTC 1-1
09:44 Orbita Bukowno – FC Budapest II. 1-1
APTM – Videoton FC 1-0
FC Bate Boriszov – Napa United FC 3-0
10:06 Besiktas – Szombathelyi Haladás 2-1
AC Sparta Praha – SK Slovan Bratislava 1-0
MSK Zilina – Dinamo Star 4-0
10:28 FC Budapest I. – FC DAC 1904 2-0
CFR Cluj – FCZ Brno 0-3
FK Csíkszereda – FTC 1-0
10:50 Szombathely Haladás – FC Budapest II. 1-0
SK Slovan Bratislava – Videoton FC 2-1
FTC – Dinamo Star 4-0
11:12 FK DAC 1904 – Besiktas 0-1
FCZ Brno – AC Sparta Praha 2-1
MSK Zilina – Napa United FC 2-0
11:34 Orbita Bukowno – FC Budapest I. 1-2
APTM – CFR Cluj 2-0
Bate Boriszov – FK Csíkszereda 2-0
11:56 Besiktas – FC Budapest II. 2-0
AC Sparta Praha – Videoton FC 0-2
Dinamo Star – Napa United FC 0-2
Ebédszünet
14:00 Orbita Bukowno – Szombathelyi Haladás  1-2
APTM – SK Slovan Bratislava  1-3
Bate Boriszov – FTC  0-2
14:22 FC Budapest I. – FC Budapest II. 7-0
CFR Cluj – Slovan Bratislava 0-2
FK Csíkszereda – MSK Zilina 0-1
14:44 FK DAC 1904 – FC Budapest II. 4-0
AC Sparta – Praha APTM 6-1
Dinamo Star – FC Bate Boriszov 0-4
15:06 Besiktas – Orbita Bukowno 4-1
FCZ Brno – Videoton FC  1-2
FTC – Napa United FC 4-0
15:28 FC Budapest I. – Szombathelyi Haladás 0-2
FCZ Brno – APTM 3-0
FK Csíkszereda – Napa United FC 0-0
15:50 FC DAC 1904 – Orbita Bukowno  2-1
CFR Cluj – Videoton FC 0-2
MSK Zilina – FC Bate Borisov 1-2

 

GOLD Group
1.  Besiktas
2.  FCZ Brno
3.  FC Bate Boriszov
4.  Szombathely Haladás
5.  Videoton FC
6.  FTC

 

Silver Group
1.  FC Budapest I.
2.  Slovan Bratislava
3.  MSK Zilina
4.  FK DAC 1904
5.  AC Sparta Praha
6.  FC Csíkszereda

 

Bronze Group
1.  Orbita Bukowno
2.  APTM
3.  Napa United FC
4.  FC Budapest II.
5.  CFR Cluj
6.  Dinamo Star