Future Cup Budapest 2017 – I. nap

A mai nappal elkezdődött a Future Cup Budapest 2017. A mérkőzések eredményeit összefoglalóan itt tesszük közzé.

Future Cup 2017 Budapest résztvevői
1. Napa United (Egyesült Államok)
2. FC DAC (Felvidék)
3. Dinamo Star (Magyarország)
4. Bate Boriszov (Fehéroroszország)
5. Sturm Graz (Ausztria)
6. Videoton FC (Magyarország)
7. Ferencváros (Magyarország)
8. FK Csíkszereda (Székelyföld)
9. Orbita Bunovno (Lengyelország)
10. CFR Cluj (Románia)
11. ACSP Kolozsvár (Románia)
12. FCZ Brno (Csehország)
13. Budapest Honvéd (Magyarország)
14. MFK Zemplín (Szlovákia)
15. UTA Arad (Románia)
16. Dunakanyar Régió UFC – Vác (Magyarország)
17. Sparta Praha (Csehország)
18. Jászberényi FC (Magyarország)
19. FC Budapest I. (Magyarország)
20. FC Budapest II. (Magyarország)

2017. augusztus 26. – szombat

Group A – 1. pálya Group B – 2. pálya Group C – 3. pálya Group D – 4. pálya
Bate Boriszov Napa United Sparta Praha Sturm Graz
CFR Cluj FC Budapest I. FK Csíkszereda Budapest Honvéd
FCZ Brno Dinamo Star FTC Dunakanyar Vác
FC DAC Orbita Bunovno ACSP Kolozsvár MFK Zemplín
UTA Arad FC Budapest II. Jászberény Videoton FC

 

09:30 Bate Boriszov – CFR Cluj  1-0
Napa United – FC Budapest I.  1-0
Sparta Praha – FK Csíkszereda  6-0
Sturm Graz – Budapest Honvéd  1-0
09:50 FCZ Brno – FC DAC  4-1
Dinamo Star – Orbita Bunovno  0-3
FTC – ACSP Kolozsvár  2-0
Dunakanyar – MFK Zemplín  3-2
10:10 UTA Arad – Bate Boriszov  0-1
FC Budapest II. – Napa United  3-0
Jászberény – Sparta Praha 0-6
Videoton – Sturm Graz 2-2
10:30 CFR Cluj – FCZ Brno 0-4
FC Budapest I. – Dinamo Star 2-1
FK Csíkszereda – FTC 1-3
Budapest Honvéd – Dunakanyar 1-0
10:50 FC DAC – UTA Arad 0-0
Orbita Bunovno – FC Budapest II. 0-0
ACSP Kolozsvár – Jászberény 0-3
MFK Zemplín – Videoton 1-1
11:10 FCZ Brno – Bate Boriszov 2-0
Napa United – Dinamo Star 4-0
Sparta Praha – FTC 4-0
Sturm Graz – Dunakanyar 5-0
11:30 CFR Cluj – FC DAC 0-2
FC Budapest I. – Orbita Bunovno 2-1
FK Csíkszereda – ACSP Kolozsvár 3-1
Budapest Honvéd – MFK Zemplín 3-1
11:50 UTA Arad – FCZ Brno 0-3
FC Budapest II. – Dinamo Star 0-3
FTC – Jászberény 3-0
Videoton – Dunakanyar 3-1
12:10 Bate Boriszov – FC DAC 1-0
Orbita Bunovno – Napa United 0-5
Sparta Praha – ACSP Kolozsvár 6-0
MFK Zemplín – Sturm Graz 0-2
12:30 CFR Cluj – UTA Arad 2-0
FC Budapest I. – FC Budapest I. 4-1
FK Csíkszereda – Jászberény 1-4
Budapest Honvéd – Videoton 2-4

Ebédidő / Lunc time: 12.30-14.00

Gold group Silver group Bronze group
 FCZ Brno FC DAC UTA Arad
Bate Boriszov CFR Cluj Dinamo Star
 Napa United FC Budapest II. ACSP Kolozsvár
 FC Budapest I. Orbita Bunovno MFK Zemplín
Sparta Praha Jászberény
 FTC FK Csíkszereda
Sturm Graz Dunakanyar
 Budapest Honvéd Videoton

1. Forduló

Golden Group – 14.00-14.18
1. field / pálya FCZ Brno Napa United 3-0
2. field / pálya Bate Boriszov FC Budapest I. 1-1
3. filed / pálya Sparta Praha Sturm Graz 1-1
4. field / pálya FTC Budapest Honvéd 1-0
Silver group – 14.20-14.38
1. field / pálya FC DAC FC Budapest II. 1-0
2. field / pálya CFR Cluj Orbita Bunovno 4-3
3. filed / pálya Jászberény Dunakanyar 4-1
4. field / pálya FK Csíkszereda Videoton FC 3-0
Bronze group – 14.40-14.58
1. field / pálya UTA Arad Dinamo Star 2-0
2. field / pálya ACS Kolozsvár MFK Zemplin 1-3

2. Forduló

Golden Group – 15.00-15.18
1. field / pálya Bate Boriszov Napa United 1-2
2. field / pálya FCZ Brno FC Budapest I. 0-1
3. filed / pálya FTC Sturm Graz 1-2
4. field / pálya Sparta Praha Budapest Honvéd 0-2
Silver group – 15.20-15.38
1. field / pálya CFR Cluj FC Budapest II. 3-3
2. field / pálya FC DAC Orbita Bunovno 6-1
3. filed / pálya FK Csíkszereda Dunakanyar 0-2
4. field / pálya Videoton FC Jászberény 3-4
Bronze group – 15.40-15.58
1. field / pálya UTA Arad ACS Kolozsvár 2-0
2. field / pálya Dinamo Star MFK Zemplin 1-3