Future Cup Budapest 2017 – II. nap

A Future Cup Budapest 2017 második napjának erednényeinek összefoglalója.

2017. augusztus 27. – vasárnap

3. Forduló

Golden Group – 09.00-09.18
1. field / pálya FCZ Brno Sparta Praha 0-0
2. field / pálya Napa United FTC 0-4
3. filed / pálya Bate Boriszov Sturm Graz 1-3
4. field / pálya Budapest Honvéd FC Budapest I. 0-0
Silver group – 09.20-09.38
1. field / pálya FC DAC Jászberény 2-2
2. field / pálya FC Budapest II. FK Csíkszereda 2-0
3. filed / pálya CFR Cluj Dunakanyar 1-0
4. field / pálya Videoton FC Orbita Bunovno 3-1
Bronze group – 09.40-09.58
1. field / pálya UTA Arad MFK Zemplin 1-3
2. field / pálya ACS Kolozsvár Dinamo Star 0-1

4. Forduló

Golden Group – 10.00-10.18
1. field / pálya Sturm Graz Budapest Honvéd 0-0
2. field / pálya Napa United FC Budapest I. 0-2
3. filed / pálya Sparta Praha FTC 1-1
4. field / pálya FCZ Brno Bate Boriszov 0-0
Silver group – 10.20-10.38
1. field / pálya Dunakanyar Videoton FC 1-1
2. field / pálya FC Budapest II. Orbita Bunovno 1-1
3. filed / pálya Jászberény FK Csíkszereda 1-0
4. field / pálya FC DAC CFR Cluj 2-1
Bronze group – 10.40-10.58
1. field / pálya UTA Arad Dinamo Star 0-3
2. field / pálya ACS Kolozsvár MFK Zemplin 2-1

5. Forduló

Golden Group – 11.00-11.18
1. field / pálya Napa United Sparta Praha  1-4
2. field / pálya FC Budapest I. FTC  2-0
3. filed / pálya FCZ Brno Sturm Graz  1-0
4. field / pálya Bate Boriszov Budapest Honvéd  0-1
Silver group – 11.20-11.38
1. field / pálya FC Budapest II. Jászberény  2-3
2. field / pálya Orbita Bunovno FK Csíkszereda 1-1
3. filed / pálya FC DAC Dunakanyar 0-1
4. field / pálya CFR Cluj Videoton FC 1-4
Bronze group – 11.40-11.58
1. field / pálya UTA Arad ACS Kolozsvár  0-0
2. field / pálya Dinamo Star MFK Zemplin 1-2

Ebédidő / Lunc time: 12.30-13.30

6. Forduló

Golden Group – 13.30-13.48
1. field / pálya Sparta Praha FC Budapest I. 1-0
2. field / pálya FTC Bate Boriszov 0-0
3. filed / pálya FCZ Brno Budapest Honvéd 1-0
4. field / pálya Sturm Graz Napa United 2-0
Silver group – 13.50-15.08
1. field / pálya Jászberény Orbita Bunovno 2-1
2. field / pálya FK Csíkszereda CFR Cluj 1-1
3. filed / pálya FC DAC Videoton FC 1-1
4. field / pálya Dunakanyar FC Budapest II. 1-1
Bronze group – 15.10-14.28
1. field / pálya UTA Arad MFK Zemplin 1-3
2. field / pálya ACS Kolozsvár Dinamo Star 0-4

7. Forduló

Golden Group – 14.30-14.48
1. field / pálya Napa United Budapest Honvéd 1-2
2. field / pálya FC Budapest I. Sturm Graz 0-0
3. filed / pálya FCZ Brno FTC 1-2
4. field / pálya Bate Boriszov Sparta Praha 0-4
Silver group – 14.50-15.08
1. field / pálya FC Budapest II. Videoton FC 1-2
2. field / pálya Orbita Bunovno Dunakanyar 1-2
3. filed / pálya FC DAC FK Csíkszereda 3-1
4. field / pálya CFR Cluj Jászberény 3-2

Bronz mérkőzés

3. helyért / 3 rd Play-off (2. field/pálya)
15.10 -15.28  Sturm Graz FTC 2-0

Döntő

Final (2. field/pálya)
 15.30-15.50  Sparta Praha FCZ Brno 3-0

Eredményhirdetés: 16.00

Final Standing / Végeredmény
1.  Sparta Praha
2.  FCZ Brno
3.  Sturm Graz
4.  FTC
5.  FC Budapest I.
6.  Budapest Honvéd
7.  Bate Boriszov
8.  Napa United
9.  Jászberény
10.  FC DAC
11.  Videoton FC
12.  Dunakanyar
13.  CFR Cluj
14.  FC Budapest II.
15.  FK Csíkszereda
16.  Orbita Bunovno
17.  MFK Zemplin
18.  Dinamo Star
19.  UTA Arad
20.  ACS Kolozsvár