Future Cup 2018 – I. nap

Group A, 1. pálya Group B, 2. pálya Group C, 3. pálya Group D, 4. pálya
1. Galatasaray SK FC Lugano SK Sturm Graz Bate Boriszov
2. FC Budapest FCZ Brno Slovan Bratislava FC DAC 1904
3. Akademia Reissa Poznan MSE 08 Marosvásárhely CFR Cluj Eger SE
4. Orbita Bukowno FC Petrazalka FC UTE SC Hírős -Ép
5. ACSF Juniorul Cluj Dunakeszi VSE Ikarusz BSE Balmaz Olasz Focisuli
09:30 1. field SK Galatasaray - ACSF Juniorul Cluj 3-0
2. field FC Lugano - FCZ Brno 0-0
3. field SK Sturm Graz - SK Slovan Bratislava 0-0
4. field Bate Boriszov - FC DAC 1904 1-1
09:50 1. field FC Budapest - Akademia Reissa Poznan (diszkvalifikált) 0-3
2. field MSE Marosvásárhely - FCZ Petrazalka 0-4
3. field CFR Cluj - Újpest TE 0-0
4. field Eger SE - SC Hírös-Ép Egyesület 1-0
10:10 1. field Orbita Bukowno - SK Galatasaray 1-2
2. field FC Lugano - Dunakeszi VSE 2-1
3. field Ikarusz - SK Sturm Graz 0-2
4. field Balmaz Olasz Focisuli - Bate Boriszov 2-0
10:30 1. field ACSF Juniorul Cluj - FC Budapest 0-1
2. field FCZ Brno - MSE 08 Marosvásárhely 3-2
3. field SK Slovan Bratislava - CFR Cluj 0-1
4. field FC DAC 1904 - Eger SE 2-0
10:50 1. field Akademia Reissa Poznan (diszkvalifikált) - Orbita Bukowno 0-3
2. field FC Petrazalka - Dunakeszi VSE 4-0
3. field Újpest TE - Ikarusz 1-0
4. field SC Hírös-Ép Egyesület - Balmaz Olasz Focisuli 0-0
11:10 1. field FC Budapest - SK Galatasaray 0-1
2. field FC Lugano - MSE 08 Marosvásárhely 3-0
3. field SK Sturm Graz - CFR Cluj 1-0
4. field Bate Boriszov - Eger SE 1-1
11:30 1. field ACSF - Akademia Reissa Poznan (diszkvalifikált) 3-0
2. field FCZ Brno - FC Petrazalka 2-2
3. field SK Slovan Bratislava - Újpest TE 1-0
4. field FC DAC 1904 - SC Hírös-Ép Egyesület 3-0
11:50 1. field Orbita Bukowno - FC Budapest 3-1
2. field Dunakeszi VSE - MSE 08 Marosvásárhely 1-1
3. field CFR Cluj - Ikarusz 2-0
4. field Eger SE - Balmaz Olasz Focisuli 1-0
12:10 1. field SK Galatasaray - Akademia Reissa Poznan (diszkvalifikált) 3-0
2. field FC Petrazalka - FC Lugano 0-0
3. field SK Sturm Graz - Újpest TE 0-1
4. field Bate Boriszov - SC Hírös-Ép Egyesület 1-1
12:30 1. field ACSF Juniorul Cluj - Orbita Bukowno 0-1
2. field FCZ Brno - Dunakeszi VSE 8-0
3. field SK Slovan Bratislava - Ikarusz 1-2
4. field FC DAC 1904 - Balmaz Olasz Focisuli 1-5

Ebédidô / Lunch time: 12.30–14.00

Gold group Silver group Bronze group
A1 Galatasaray A3 FC Budapest A5 Akademia eissa PoznaRn
A2 Orbita Bukowno A4 ACSF Juniorul Cluj B5 Dunakeszi VSD
B1 FCZ Brno B3 FC Lugano C5 Ikarusz BSE
B2 FC Petrazalka B4 MSE 08 Marosvásárhely D5 SC Hírös-Ép Egyesület
C1 SK Strum Graz C3 UTE
C2 CFR Cluj C4 SK Slovan Bratislava
D1 Balmaz Olasz Focisuli D3 Eger SE
D2 FC DAC D4 Bate Borisov

1. Forduló

Golden Group - 14.00-14.18
1. field / pálya Galatasaray - FCZ Brn 3-0
2. field / pálya Orbita Bukowno - FC Petrazalka 0-4
3. filed / pálya SK Strum Graz - Balmaz Olasz Focisuli 3-2
4. field / pálya CFR Cluj - FC DAC 1-2
Silver group - 14.20-14.38
1. field / pálya FC Budspest - FC Lugano 2-1
2. field / pálya ACSF Juniorul Cluj - MSE 08 Marosvásárhely 0-0
3. filed / pálya UTE - Eger SE 1-2
4. field / pálya SK Slovan Bratislava - Bate Borisov 1-1
Bronze group - 14.40-14.58
1. field / pálya Akademia Reissa Poznan / diszkvalifikált/ - Dunakeszi VSD 0-3
2. field / pálya Ikarusz BSE - SC Hírös-Ép Egyesület 1-4

 

2. Forduló

Golden Group - 15.00-15.18
1. field / pálya Orbita Bukowno - FCZ Brno 1-6
2. field / pálya Galatasaray - FC Petrazalka 0-0
3. filed / pálya CFR Cluj - Balmaz Olasz Focisuli 0-2
4. field / pálya SK Strum Graz - FC DAC 3-1
Silver group - 15.20-15.38
1. field / pálya ACSF Juniorul Cluj - FC Lugano 1-5
2. field / pálya FC Budapest - MSE 08 Marosvásárhely 2-0
3. filed / pálya SK Slovan Bratislava - Eger SE 0-4
4. field / pálya Bate Borisov - UTE 1-0
Bronze group - 15.40-15.58
1. field / pálya Akademia Reissa Poznan / diszkvalifikált/ - Ikarusz BSE 0-3
2. field / pálya Dunakeszi VSD - SC Hírös-Ép Egyesület 0-3
Posted in 2018, Hírek.