Future Cup 2018 – II. nap

Gold group Silver group Bronze group
A1 Galatasaray A3 FC Budapest A5 Akademia eissa PoznaRn
A2 Orbita Bukowno A4 ACSF Juniorul Cluj B5 Dunakeszi VSD
B1 FCZ Brno B3 FC Lugano C5 Ikarusz BSE
B2 FC Petrazalka B4 MSE 08 Marosvásárhely D5 SC Hírös-Ép Egyesület
C1 SK Strum Graz C3 UTE
C2 CFR Cluj C4 SK Slovan Bratislava
D1 Balmaz Olasz Focisuli D3 Eger SE
D2 FC DAC D4 Bate Borisov

3. Forduló

Golden Group - 09.00-09.18
1. field / pálya Galatasary SK - Strum Graz 1-0
2. field / pálya FCZ Brno - CFR Cluj 2-1
3. filed / pálya Orbita Bukowno - Balmaz Olasz Focisuli 1-1
4. field / pálya FC DAC - FC Petrazalka 0-2
Silver group - 09.20-09.38
1. field / pálya FC Budapest - SK Slovan Bratislava 1-2
2. field / pálya FC Lugano - Eger SE 1-1
3. filed / pálya ACSF Juniour Cluj - UTE 1-0
4. field / pálya Bate Borisov - MSE 08 Marosvásárhely 2-0
Bronze group - 09.40-09.58
1. field / pálya Akademi Reissa Poznan /diszkvalifikált/ - SC Hírös-Ép Egyesület 0-3
2. field / pálya Ikarusz BSE - Dunakeszi VSD 1-0

 

4. Forduló

Golden Group - 10.00-10.18
1. field / pálya Balmaz Olasz Focisuli - FC DAC 1-1
2. field / pálya FCZ Brno - FC Petrazalka 2-3
3. filed / pálya Strum Graz - CFR Cluj 0-1
4. field / pálya Galatasary SK - Orbita Bukawno 0-0
Silver group - 10.20-10.38
1. field / pálya Eger SE - Bate Borisov 1-2
2. field / pálya FC Lugano - MSE 08 Marosvásárhely 2-0
3. filed / pálya UTE - SK Slovan Bratislava 0-1
4. field / pálya FC Budapest - ACSF Cluj 3-0
Bronze group - 10.40-10.58
1. field / pálya Akademi Reissa Poznan /diszkvalifikált/ - Dunakeszi SC 0-3
2. field / pálya Ikarusz BSE - SC Hírös-Ép Egyesület 1-4

 

5. Forduló

Golden Group - 11.00-11.18
1. field / pálya FCZ Brno - Strum Graz 1-3
2. field / pálya FC Petrazalka - CFR Cluj 1-1
3. filed / pálya Galatasary SK - Balmaz Olasz Focisuli 0-0
4. field / pálya Orbita Bukowno - FC DAC 1-0
Silver group - 11.20-11.38
1. field / pálya FC Lugano - SK Slovan Bratislava 1-2
2. field / pálya MSE 08 Marosvásárhely - UTE 1-2
3. filed / pálya FC Budapest - Eger SE 1-1
4. field / pálya ACSF Cluj - Bate Borisov 0-5
Bronze group - 11.40-11.58
1. field / pálya Akademi Reissa Poznan /diszkvalifikált/ - Ikarusz BSE 0-3
2. field / pálya Dunakesz SC - SC Hírös-Ép Egyesület 0-3

Ebédidô / Lunch time: 12.30–13.10

6. Forduló

Golden Group - 13.30-13.48
1. field / pálya Strum Graz - FC Petrazalka 2-1
2. field / pálya CFR Cluj - Orbita Bukowno 1-0
3. filed / pálya Galatasary SK - FC DAC 3-2
4. field / pálya Balmaz Olasz Focisuli - FCZ Brno 0-0
Silver group - 13.50-14.08
1. field / pálya Eger SE - ACSF Cluj 3-1
2. field / pálya SK Slovan Bratislava - MSE 08 Marosvásárhely 5-0
3. filed / pálya FC Budapest - Bate Borisov 0-0
4. field / pálya UTE - FC Lugano 0-1
Bronze group - 13.10-13.28
1. field / pálya Akademi Reissa Poznan /diszkvalifikált/ - SC Hírös-Ép Egyesüle 0-3
2. field / pálya Ikarusz BSE - Dunakesz SC 2-1

 

7. Forduló

Golden Group - 14.20-14.38
1. field / pálya FCZ Brno - FC DAC 4-0
2. field / pálya FC Petrazalka - Balmaz Olasz Focisuli 0-1
3. filed / pálya Galatasary SK - CFR Cluj 1-0
4. field / pálya Orbita Bukowno - Strum Graz 0-4
Silver group - 14.40-14.58
1. field / pálya FC Lugano - Bate Borisov 3-1
2. field / pálya MSE 08 Marosvásárhel - Eger SE 0-3
3. filed / pálya ACSF Cluj - SK Slovan Bratislava 0-2
4. field / pálya

FC Budapest - UTE

0-0
3. helyért / 3 rd Play-off (2. field/pálya)
15.10-15.28 FCZ Brno - FC Petrazalka 1-1 (büntetőkkel: 2-3)
Final (2. field/pálya)
15.30-15.50 Galatasary SK - SK Strum Graz 0-3

Eredményhirdetés 15.50

Final Standing / Végeredmény
1. SK Strum Graz
2.

Galatasary SK

3. FC Petrazalka
4. FCZ Brno
5. Balmaz Olasz Focisuli
6. CFR Cluj
7. Orbita Bukowno
8. FC DAC
9. Eges SE
10. Bate Boriszov
11. FC Lugano
12. SK Slovan Bratislava
13. FC Budapest
14. UTE
15. ACSF Juniorul Cluj
16. MSE 08 Marosvásárhely
17. SC Hírös-Ép Egyesület
18. Ikarusz BSE
19. Dunakeszi VSD
20. Akademi Reissa Poznan /diszkvalifikált/
Posted in 2018, Hírek.